Tek Kullanımlık Lamineli Tulum 50 Gr
Tek Kullanımlık Lamineli Tulum 50 Gr

Tek Kullanımlık Lamineli Tulum 50 Gr

Marka : CFM
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25,90(KDV Dahil)

Tek Kullanımlık Lamineli Koruyucu Tulum 50 Gr spunbond non-woven kumaştan üretilmiş su geçirmez bariyerli kullan at tulum modelidir. Spunbond kumaş tela kumaşa göre biraz farklılık gösterir. Lamine ile kaplanmış dikiş ekleri teknik olarak farklılaştırılmış olup su geçirmez tulum özelliği kazandırılmıştır. Aynı zamanda mikro gözenekleri sayesinde vücudun hava almasınıda sağlamaktadır.

Koruyucu tulum 50 gr hastahaneler, emniyet güçleri, balıkçılar, boyacılar, oto sanayi, çiftlikler ile mermer ve maden ocaklarında ve sıvı ile teması daha çok olan iş kollarında en çok tercih edilen üründür. Profesyonel ve maharetli ustaların ellerinde gerçek bir koruyucu kimlik kazanan lamineli tulum, 80 cm fermuar ve fermuar gizleyici pat ve patın tekrar kumaşa yapışmasını sağlayan bir ekle virüs, bakteri, su, kaba partiküller ve kısmen koku geçirmeyen bir özellik kazanır.
Kol ağzı, ayak bilekleri ve kapşonu sayesinde ayrıca çeneyi hafifçe geçen boğaz yakası ile vücudu tamamen kapatır. Koruyucu gözlük, ağız maskesiçizme galoşu ile birlikte kullanıldığında bütün çalışma ortamlarında kişisel hijyen ve korumanızı sağlayacaktır. 

Tek kullanımlık tulum modellerinden en porfesyonel ürün olan lamineli koruyucu tulum 50 gr olarak usta ve maharetlli ellerde tasarlanmış, yerli üretim olmasıyla da ülke ekonomisine ayrı bir değer katmıştır.

Koruyucu tulum toptan fiyatına perakende olarak sunan firmamız, Türkiye'de birçok kurum ve kuruluşuna en ucuz ve kaliteli lamineli tulum sunmaktadır.

Kumaş: Polipropilen Spunbond Nonwoven Lamineli Tulum modelidir, anti alerjik, non-steril

Model :  Lamineli Tulum 50 gr Su geçirmez tulum modeli. Hava geçirgenlik özelliği, 80 cm önder fermuarlı kapşonlu. kol ağzı ve ayak bileğinden lastikli ve fermuar patı mevcuttur.

Beden:   XL beden, rahat ve dayanıklı koruyucu tulum 175 - 190 cm boyda kullanıcıya uygundur

Renk  : Beyaz tek kullanımlık lamineli koruyucu tulum

Toptan Lamineli Koruyucu Tulum Tercihinizde;

Koli Desi : 44 desi

Koli Adeti: 150 adet koruyucu tulum 50 gr.

Koli Ebatı: 45 X 65 X 45 cm
 
Benzer Ürünler