Dört Zamanlı Pulverizatör

Dört zaamnlı pulverizatör, tek şarj ile 16 litre tankı 20 defa başaltabilen akülü şarj edilebilir ilaçlama pompasıdır. Tüm sistemlerde kimyasal erozyona dayanıklı parçalar kullanılarak, sızdırmazlık sağlamaktadır. Damlama yapmadığı için ilaç sarfiyatını ortadan kaldırıp kullanım kalitesini arttırmaktadır.

 

Jet ve sisleme şeklinde ilaçlama yapma imkanı sağlayan dört zamanlı pulverizatör, darbeye, güneşe ve kimyasallara karşı dayanıklı bir gövdeye sahiptir. Kendinden otomatik sistemi ile ayarlı kademe sistemli motorla yüksek performans ile ilaç atma özelliği sağlamaktadır.

 

Birbirinden farklı markalara ait dört zamanlı Pulverizatör modelleri ve Benzinli 4 zamanlı sırt tipi ilaçlama makinesi modelleri kategorimizde yer almaktadır. 4 Zamanlı Benzinli Sırt Pülverizatör modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modeli Çiftlik Mağazam ayrıcalıkları ile sipariş verebilirsiniz.

 

Maksimum güce sahip 4 zamanlı ilaçlama motoru modelleri ve benzinli ilaçlama makinası sırt tipi modelleri yaygın kullanım alanına sahip özellikleri ile sıklıkla talep edilmektedir. Empar, Hyundai ve İtal marka ilaçlama motoru modelleri arasından ihtiyacınızı karşılayacak modele en uygun 4 zamanlı Ilaçlama motoru fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dört Zamanlı Pulverizatör Nedir?

Dört zamanlı pülverizatör modelleri, ilaçlama işlemlerinde kullanılan aletlerdendir. İsminden da anlaşılacağı üzere, bu cihazların motoru dört zamanlıdır. Emme, sıkıştırma, patlama ve egzoz başta olmak üzere dört aşamalı bir çalışma prensibine dayalı dört zamanlı pülverizatörler pek çok işe yaradığı için yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kullanmak istediğiniz Dört zamanlı pülverizatör modellerinin ürün özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşabilir ya da kategorimizdeki ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Dört Zamanlı Pulverizatör Fiyatları

4 zamanlı ilaçlama motoru fiyatları genel olarak farklılık göstermektedir. Çünkü 4 zamanlı ilaçlama motoru fiyatlarına etki eden birbirinden değişik unsurlar bulunmaktadır. İlaç pülverizatörü modellerinin markası ve ürünlerin taşımış olduğu özellikler fiyatlara etki eden en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Profesyonel kullanıma uygun ilaçlama pompalarının motor gücü, atış kapasitesi ve depo hacmi de 4 zamanlı ilaçlama makinesi fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. En uygun 4 zamanlı ilaçlama motoru fiyatları ile satın alabileceğiniz makinelerle ilaçlama işlemlerini elverişli ve kısa sürede rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Dört Zamanlı Pulverizatör Ne İşe Yarar?

Dört zamanlı pülverizatör modelleri hem tarım hem de bahçe bakımında kullanılmakta olup çok fazla işe yaramaktadırlar. Herbisit, insektisit ve fungisit gibi daha pek çok tarımsal kimyasalların püskürtülmesinde dört zamanlı pülverizatörler kullanılmaktadır. Bitki hastalıklarının kontrolünü sağlamak ve zararlı olan böceklerin yok edilmesinde de Dört zamanlı pülverizatör çeşitleri kullanılmaktadır. Bütün bunların yanı sıra bitkilerin sağlığının korunması için de Dört zamanlı pülverizatörler kullanıma uygundur.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR