ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Koruyucu Maske

 

Koruyucu maske çeşitleri fiziksel, kimyasal ve biyolojik toz ve partiküllerine karşı bireyleri koruyan, bireysel koruyucu ürünlerden bir tanesidir. Ameliyathanelerde ve benzer özelliklere sahip diğer tıbbi ortamlardaki cerrahi işlemler için enfeksiyon etkenlerinin personelden hastalara ya da hastalardan personele bulaşma riskini sınırlamak amacı ile tasarlanan maskeler olup, cerrahi maskeler olarak 2 ya da 3 katlı kağıt veya kumaştan üretilmektedir. FFP sınıflandırılmasına sahip toz maskeleri ile N koduna sahip koruyucu maskeler de bu kategoride yer almaktadır. Koruyucu maskeler tek kullanımlıktır. Birbirinden farklı koruyucu maske markaları tarafından üretilmiş olan maskelerin, kullanım esnasında hasar görmesi halinde hemen yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

 

İş güvenliği ekipmanları arasında bulunan ve son dönemlerde yaygın şekilde kullanılan Koruyu maske çeşitleri solunum öncesinde filtre görevi görmektedir. Solunum maskesi, toz maskesi, koruyucu maske ve filtreli maske gibi pek çok koruyucu maske türü bulunmaktadır. N95 maske ve FFP3 maske en çok satan koruyucu maske çeşididir. Çünkü bu koruyucu maske çeşitleri en yüksek koruma oranına sahiptir. Sağlık çalışanları, kalabalık ortamlarda bulunanlar ve çalışanlar, toplu taşıma araçları kullanan bireyler ve yüksek risk grubunda bulunan her birey koruyucu maske kullanmalıdır.

 

Koruyucu Maske Fiyatları

Farklı meslek grubuna sahip insanlar tarafından kullanılan ve en uygun koruyucu maske fiyatları ile satışa sunulan koruyucu maskeler iş güvenliği sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği ürünleri arasında sıklıkla tercih edilen koruyucu maske çeşitleri genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. İstenilen şekilde ayarlanabilen ve farklı markalar tarafından üretilen koruyucu maskelerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Yüz bölgesine korunma sağlayan ürünlerin fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Koruyucu maske fiyatları ürünlerin markasına, özelliklerine ve paket içeriğindeki adete göre farklılaşmaktadır. Tam koruma sağlarken ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılana yüz koruyucu maske çeşitleri en uygun koruyucu maske fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR