Deri Dikme Agrafı Modelleri ve Fiyatları


Büyükbaş hayvanların derisindeki yarakesiklerini birleştirmek için deri dikme agrafı kullanılmaktadır. Agraflar deriye batırılıp sıkıştırılarak derinin birleşmesini sağlamaktadır.

 

Deri dikme pensine uygun olan agraf parçası çeşitleri, çift dikişlerde kullanmak için idealdir. Yerel hayvan koruma yönetmeliklerine uygun olan Deri dikme agrafı çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Farklı milimetrik ölçülere sahip olan deri dikme pensi modelleri büyükbaş hayvanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Deri dikme pensi ürünleri paket halinde gönderilmektedir. En uygun deri dikme pensi fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Deri dikme ekipmanları arasındaki veteriner hekim deri dikme agrafı 30mm ve veteriner deri dikme agrafı 35mm gibi farklı uzunluklara sahip deri dikme agraf pensi ürünleri kategorimizde sizleri beklemektedir. Deri dikme pensi için olan agraf parçası modelleri Deri dikme agrafı 100'lü paketi olacak şekilde ambalajlanmıştır. Cilt dikişlerinde kullanım için uygun 29,30 ve 33 milimetrelik agraf ürünlerini en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da.