ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Deri Dikme Agrafı Modelleri ve Fiyatları

Büyükbaş hayvanların derisindeki yarakesiklerini birleştirmek için deri dikme agrafı kullanılmaktadır. Agraflar deriye batırılıp sıkıştırılarak derinin birleşmesini sağlamaktadır.

 

Deri dikme pensine uygun olan agraf parçası çeşitleri, çift dikişlerde kullanmak için idealdir. Yerel hayvan koruma yönetmeliklerine uygun olan Deri dikme agrafı çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Farklı milimetrik ölçülere sahip olan deri dikme pensi modelleri büyükbaş hayvanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Deri dikme pensi ürünleri paket halinde gönderilmektedir. En uygun deri dikme pensi fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Deri dikme ekipmanları arasındaki veteriner hekim deri dikme agrafı 30mm ve veteriner deri dikme agrafı 35mm gibi farklı uzunluklara sahip deri dikme agraf pensi ürünleri kategorimizde sizleri beklemektedir. Deri dikme pensi için olan agraf parçası modelleri Deri dikme agrafı 100'lü paketi olacak şekilde ambalajlanmıştır. Cilt dikişlerinde kullanım için uygun 29,30 ve 33 milimetrelik agraf ürünlerini en uygun fiyatla Çiftlik Mağazam da.

 

Deri Dikme Agrafı Fiyatları

Veteriner deri dikme agrafı fiyatları üründen üründe değişiklik göstermektedir, çünkü deri dikme agrafı fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Cerrahi operasyonlar tamamlandıktan sonra operasyon kısmının kapatılması için kullanılan deri dikme agrafı modelleri genel olarak ekonomik fiyata sahiptir. Ameliyat ipliği yerine rahatlıkla kullanılabilen deri dikme agrafı fiyatları ürünlerin boyutuna, markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Deri dikme pensi agrafı 29 mm, Deri dikme pensi agrafı 30 mm ve Deri dikme pensi agrafı 35 mm gibi farklı boyutlara sahip çeşitler en uygun Deri dikme pensi fiyatları ile Çiftlik Mağazam’da.

 

Deri Dikme Agrafı Nedir?

Deri dikme pensinin kullanılabilmesi ve yapılacak olan uygulamaların Veteriner hekimlerce yapılabilmesi için kullanılan aletlere deri dikme agrafı denilmektedir. Güçlü ve dayanıklı bu parçalar genel olarak toplu halde satışa sunulmaktadır. Deri dikme pensleri, kolay uygulanabilirlik sunan deri dikme agrafları olmadan kullanılmamaktadır.

 

Veteriner Deri Dikme Agrafı Ne İşe Yarar?

Veteriner deri dikme agrafı modelleri, cerrahi operasyonlar esnasında deriyi dikmek için veteriner hekimler tarafından kullanılmaktadır. Deri dikme agrafları, ciltteki yaraları kapatmak ve iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla da tercih edilen aletlerdendir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR