İlaçlama Pompası Modelleri ve Fiyatları


İlaçlama pompası, speryleme sistemi ve direkt fırlatma yöntemi ile hastane, ahır, sere, bahçe, çiftlik gibi işletmelerde ilaçlama dezenfeksiyon ve parazitler ile başa çıkmak için kullanılan sırt pompasıdır.


Zirai ilaçlar, çiftliklerdeki paraziter mücadelerler ve birçok farklı işletmelerdeki dezenfeksiyon işlemlerinde ana kriter yayın yüzey alanına ekten maddeyi göndermektir. Aynı zamanda yüksek yapılarda ve bitkilerdede en uç noktalara gönderebilmektir. Bu işlem ilaçlama pompası sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.


Pülverizatör
çalışma prensibi yüksek basınç altında sisleme ve püskürtme tabancasına yollanan sıvıyı küçük damlacık hatta sisleme yönteminde daha çüçük fiziksel yapıya getirerek atomizör görevi görmektir.


İlaçlama makinesi sıvıyı bu hatlara basarken büyük bir güce ihtiyaç duymaktadır. İlaçlama makinası fiyatları ve modelleri ihtiyaç duyulan bu enerjiye göre şekillenmektedir.

 

İlaçlama Makinesi

İlaçlama makinesi modellerini kullanarak dezenfekte ve ilaçlama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İlaçlama pompası 2 lt ve ilaçlama pompası 5 lt genel olarak ev tipi kullanıma uygundur. Bu türden olan ilaçlama makineleri püskürtme pompalı olan düzeneğe sahiptir. Yüksek basınçlı ilaçlama pompası, benzinli ilaçlama pompası, motorlu ilaçlama pompası modelleri gibi sanayi tipi ilaçlama makinaları benzin, akü ya da elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Tekerlekli, sırt ve el tipi olmak üzere yüksek basınçlı ilaçlama pompası modelleri, En iyi ilaçlama pompası hangisi diye soracak olursanız tavsiye edeceğimiz modeller arasındadır. Farklı kullanım seçeneğine sahip motorlu ilaçlama pompası modelleri ve mekanik ilaçlama pompası modellerinin kapasiteleri de farklılık göstermektedir. En iyi ilaçlama pompası modelleri ve en iyi ilaçlama makinesi modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak hijyenik bir ortama kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Her gereksinime uygun ilaçlama makinesi modellerine göz atmak ve satın almak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.İlaçlama Makinası Modelleri

Her alanda ilaçlama yapabileceğiniz ilaçlama pompası modelleri farklılık göstermektedir. En iyi ilaçlama pompası modelleri;

  • Şarjlı İlaçlama Pompası
  • Akülü İlaçlama Pompası
  • Mekanik İlaçlama Pompası 
  • Benzinli İlaçlama Pompası


şeklindedir. Ayrıca benzinli ilaçlama makinaları 2 Zamanlı Pulverizatörler ve 4 Zamanlı Pülverizatörler olarak kendi aralarında motor tiplerine göre ayrılırlar.

 

En iyi ilaçlama makineleri çeşitleri haşere, tarım ve dezenfektan tarzı ilaçları incelterek buğu haline getirerek ortama vermektedir. Kategorimizde yer alan ilaçlama makinası modelleri ve çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduklarınıza en uygun ilaçlama makinası fiyatları ile satın alabilirsiniz. En iyi sırt pompası çeşitleri dezenfektan ve ilaçlama işlemlerinde maksimum performans sunmaktadır. İlaçlama pompası ürünleri, ağaç ilaçlama pompası ve yüksek basınçlı ilaçlama pompası çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. En ucuz ilaçlama makineleri modelleri Çiftlik Mağazam güvencesi ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur.  

 

İlaçlama Pompası Fiyatları

İlaçlama pompası fiyatları ürünlerin markasına ve motor gücüne göre farklılık göstermektedir. İlaçlama pompası modellerinin taşımış olduğu özellikler ve depo kapasitesi de ilaçlama pompası fiyatlarına etki etmektedir. En uygun ilaçlama pompası fiyatları ile satın alabileceğiniz ilaçlama pompası 5 lt, ilaçlama pompası 16 lt ve ilaçlama pompası benzinli modelleri sayesinde ilaçlama sürecini hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Basınçlı ilaçlama pompası, elektrikli ilaçlama pompası, şarjlı ilaçlama pompası ve mekanik ilaçlama pompası modelleri, ilaçlama pompası tavsiye ettiğimiz çeşitler arasındadır. İlaçlama pompası çeşitleri, ilaçlama pompası fiyatları ve ilaçlama pompası motoru hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ürün görsellerini tıklayabilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Motorlu İlaçlama Pompası

Motorlu ilaçlama pompası modelleri, tarım arazileri, bahçeler, parklar ve seralar başta olmak üzere birbirinden farklı alanlarda zararlı haşereler ve böceklerle mücadele için kullanılmaktadır. Bitki hastalıklarını kontrol altına almak için de kullanılan motorlu ilaçlama pompaları, sıvı ilaçların püskürtülerek kullanılmasını sağlamaktadır. Büyük alanların ilaçlanmasında fazlası ile etkili olan motorlu ilaçlama pompası modelleri kullanım kolaylığı sunarken zamandan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Yüksek basınçlı ilaçlama pompası modelleri, yüksek basınçlı püskürtme özelliğinden dolayı her yere nüfuz eden bir ilaçlama yapmaktadır. Daha az ilaçla daha geniş alanların ilaçlanmasını sağlayan motorlu ilaçlama pompalarının farklı kapasitelerde ve özelliklerdeki modelleri Çiftlik Mağazam’da.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR