1

İlaçlama Pompası


İlaçlama pompası, speryleme sistemi ve direkt fırlatma yöntemi ile hastane, ahır, sere, bahçe, çiftlik gibi işletmelerde ilaçlama dezenfeksiyon ve parazitler ile başa çıkmak için kullanılan sırt pompasıdır.


Zirai ilaçlar, çiftliklerdeki paraziter mücadelerler ve birçok farklı işletmelerdeki dezenfeksiyon işlemlerinde ana kriter yayın yüzey alanına ekten maddeyi göndermektir. Aynı zamanda yüksek yapılarda ve bitkilerdede en uç noktalara gönderebilmektir. Bu işlem ilaçlama pompası sayesinde kolaylıkla yapılabilmektedir.


Pülverizatör
çalışma prensibi yüksek basınç altında sisleme ve püskürtme tabancasına yollanan sıvıyı küçük damlacık hatta sisleme yönteminde daha çüçük fiziksel yapıya getirerek atomizör görevi görmektir.


İlaçlama makinesi sıvıyı bu hatlara basarken büyük bir güce ihtiyaç duymaktadır. İlaçlama makinası fiyatları ve modelleri ihtiyaç duyulan bu enerjiye göre şekillenmektedir.


İlaçlama Makinası Modelleri

 

  • Şarjlı İlaçlama Pompası
  • Akülü İlaçlama Pompası
  • Mekanik İlaçlama Pompası 
  • Benzinli İlaçlama Pompası


şeklindedir. Ayrıca benzinli ilaçlama makinaları 2 Zamanlı Pulverizatörler ve 4 Zamanlı Pülverizatörler olarak kendi aralarında motor tiplerine göre ayrılırlar.

 

En iyi ilaçlama makineleri çeşitleri haşere, tarım ve dezenfektan tarzı ilaçları incelterek buğu haline getirerek ortama vermektedir. Kategorimizde yer alan ilaçlama makinası modelleri ve çeşitlerini inceleyerek ihtiyaç duyduklarınıza en uygun ilaçlama makinası fiyatları ile satın alabilirsiniz. En iyi sırt pompası çeşitleri dezenfektan ve ilaçlama işlemlerinde maksimum performans sunmaktadır. İlaçlama pompası ürünleri, ağaç ilaçlama pompası ve yüksek basınçlı ilaçlama pompası çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Çiftlik Mağazam da. En ucuz ilaçlama makineleri modelleri Çiftlik Mağazam güvencesi ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur.