Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi
Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi
Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli 7 Beygir Çapa Makinesi
Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Yerli Çapa Makinesi

Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi

Marka : Antrac
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺4.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.599,00(KDV Dahil)

Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi Anadolu motor grubunun 7 beygir motoru ve düşük yakıt tüketimi fark yaratan bir üyesidir. Yerli üretim çapa makinesinde ülkemizde yüksek değer katmış olan Anadolu motorun en iyi çapa makinesi fiyatı ile dikkat çekmektedir. 

Çapa makinesi seçiminde ana kriterlerden birisi olan beygir gücünü Anadolu motorun yerli ürüninde 7 hp olarak görüyoruz. Daha fazla güç üreterek zorlu toprakları kolay işlemenizi sağlayacak bir üründür.

Tüm Türkiye'de yayın garanti ve servis ağına sahip olan Honda çapa motoru tamiri gerektirdiğinde yedek parça temininde asla problem yaşanmamaktadır. Uzun yıllar kullanacağımız bir çapa motoru için hiç bozulmasa bile tamiri, servisi için yedek parça imkanı, hiç şüphesiz dikkate almamız gereken seçim kriterlerinden birisidir.

Çapa makinası çalıştırma ipi çekilerek motora ilk gücü vermiş olunur. Uzun zamandır benzinli çapa makinesi çalışmıyor ise başalamadan önce yapmammız gerekenler arasında ilk olarak motor yağı, şanzıman yağı bağlantı kabloları, marş ipi, bujilerin durumunu kontrol etmek olur.

Çapa motoru ilk çalıştırma için gerekli ön kontroller yapılmadan güç verilmemelidir. Mil ve mafsalların durumu mutlaka kontorl edilmeli çapa makinesi kullanma kılavuzu mutlaka okunmalı ve gerekeli önergeler izlenmelidir.

En çok toprak kaldırma işleminde kullanılan Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi benzinli motor tipi ile  aynı zamanda toprağı tesviye etmek gübre vb katkıları toprağa entegre etmek için uygundur. 34 cm çapında doğrama bıçakları 75 mm - 350 mm derinlikte çalışır. Honda Antrak çapa motoru  İleri ve geri vites ile manevra kabiliyetline sahiptir.

Çapa bıçaklarının arkasında bulunan kapağı sayesinde kullanıcı için güvenli bir çalışma ortamıda sunmaktadır. Çünkü taşlı arazilerde yada çok kök yapısına sahip arazilerde özellikle bahçe çapalama sırasında kullanıcıya uçan taşlardan ve köklerden korunma imkanı sağlar.

Ürün Özellikleri:

Yerli üretim ve yeni tasarım olan Antrac 212 B2 GX Şanzımanlı Benzinli Çapa Makinesi GX şanzımanı ile Türk malı çapa makineleri arasında fark yaratan bir üründür.

Motor Tipi:
ANT 212 B2 Benzinli

Güç (BG): 7 Beygir Çapa Makinası

Soğutma sistemi: Cebri Hava

Hava Filtresi: Yağ Banyolu

Yakıt Depo Kapasitesi (lt): 3,6

Yakıt Tüketimi (gr BG-saat): 2902

Çalıştırma Sistemi: İlk hareket mekanizması

Debriyaj: Yağlı Tip

Güç Çıkış: Motor devri ile aynı şanzımandan bağımsız, saat yönü tersine (Maks. 3.600 d/ dk)

Güç Aktarması: Honda Çapa Motoru güç aktarımını 2 İleri + 1 Geri GX Şanzıman  seçeneği ile sunmuştur.

Ağırlığı (kg): Antrak Çapa Makinesi aaağaırlığı 85 (çapa ile) 88 (tekerlekler ile)

Makine Ölçüleri (Y x U x G) (mm): 750 min / 1.150 maks. x 1.440 x 690 min. / 930 maks.

Çalışma Genişliği (mm): 690 min. / 930 maks


 
Benzer Ürünler